ČeskyEnglish (United Kingdom)German
Příjezd
Odjezd
Promo

ROMANTICKÝ HOTEL | ČESKÝ KRUMLOV | CENTRUM

Vítá vás Hotel Latrán

Vítá Vás Hotel LatránHotel Latrán Vám nabízí nevšední ubytování v klidné části města a přitom v blízkosti českokrumlovského zámku. Objekt je složen ze dvou někdejších měšťanských domů, jejichž historie sahá zřejmě do 15. století. Z této doby se dochoval původní dřevěný srub, který byl v průběhu let obestavěn a budoucí podoba Latránu 74 se tak výrazně proměnila. Ubytovat se zde můžete v pokojích moderních i dobových, zážitkem může být i přenocování v již zmiňovaném středověkém srubu. Šablonové vzory na stěnách některých pokojů jsou inspirovány původními odhalenými motivy.

Ubytování

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování ve třinácti dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém a dvou čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je vybaven televizorem se satelitním příjmem, telefonem a minibarem.

Po celém hotelu se lze připojit k internetu (Wi-Fi).

Konference

Nabízíme moderní zázemí pro pořádání konferencí, seminářů, školení apod. Více informací zde.

Recepce

Služby recepce jsou k dispozici každý den
od 8 do 20 hod. Snídaně podáváme v prostorách Café Štrúdl v přízemí hotelu od 8 do 10 hod.

Něco navíc

Kromě ubytování nabízíme i zprostředkování celodenního programu od návštěvy zámku, prohlídky města, vyjížďky na koních, výlety za pamětihodnostmi v okolí až po rezervování míst v některé z místních hospůdek či restaurací.

Hotelovým hostům nabízíme hlídání dětí a zajištění dopravy, zábavných venkovních aktivit či průvodcovských služeb.

LUXURY TRAVEL GUIDE - EUROPEAN AWARDS 2017

Hotel Leonardo Český KrumlovHotel Latrán Český KrumlovHotel Krčínův Dům Český KrumlovHostinec DEPO Český KrumlovCafé Štrúdl Český KrumlovRestaurant Jakub Český KrumlovApartmány Knížecí Cesta LipnoApartmány Latrán 43 Český KrumlovApartmány U Zvonu Český Krumlov