ČeskyEnglish (United Kingdom)German

Pokoje

PDF
Tisk
Email
Pondělí, 05 Březen 2012 14:26

Hotel Latrán nabízí k ubytování šestnáct pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením, telefonem a minibarem. V celém hotelu je dostupné wifi internetové připojení. Pro celý hotel, vyjma dvou pokojů ve druhém patře (č.49 a č.50), je k dispozici výtah.


Pokoj č. 40 - Hotel Latrán

Pokoj č. 40

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí v přízemí hotelu. Koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 41 - Hotel Latrán

Pokoj č. 41

Prostorný bezbariérový dvoulůžkový pokoj v přízemí s manželskou postelí a pracovním stolem. Koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 42 - Hotel Latrán

Pokoj č. 42

Dvoulůžkový pokoj s malovaným stropem, manželskou postelí a pracovním stolem v prvním patře hotelu. Koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 43 - Hotel Latrán

Pokoj č. 43

Čtyřlůžkový pokoj s oddělenými ložnicemi v prvním patře. Jeden pokoj s oddělenými postelemi, ve druhém manželská postel a pracovní stůl. Koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 44 - Hotel Latrán

Pokoj č. 44

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí v prvním patře hotelu. Koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 45 - Hotel Latrán

Pokoj č. 45

Trojlůžkový pokoj s oddělenými ložnicemi v prvním patře. Manželská postel a pracovní stůl v hlavním pokoji a sousední jednolůžková ložnice s malovanými ornamenty na zdech. Koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 46 - Hotel Latrán

Pokoj č. 46

Dvoulůžkový pokoj s výhledem do parku. Rozdělené postele a pracovní stůl. Koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 47 - Hotel Latrán

Pokoj č. 47

Dvoulůžkový pokoj v původním srubu z 15. století v prvním patře hotelu. Manželská postel a koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 48 - Hotel Latrán

Pokoj č. 48

Dvoulůžkový pokoj v původním srubu z 15. století v prvním patře hotelu. Manželská postel a koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 49 - Hotel Latrán

Pokoj č. 49

Klimatizovaný dvoulůžkový podkrovní pokoj s trámovím ve druhém patře hotelu (bez výtahu). Manželská postel a koupelna se sprchovým koutem.

Pokoj č. 50 - Hotel Latrán

Pokoj č. 50

Klimatizovaný podkrovní pokoj s trámovím ve druhém patře hotelu (bez výtahu). Prostorný pokoj s možností posezení, manželská postel a koupelna s vanou.

Pokoj č. 51 - Hotel Latrán

Pokoj č. 51

Klimatizovaný podkrovní pokoj s trámovím ve druhém patře hotelu (s výtahem). Pokoj s manželskou postelí a pracovním stolem. Koupelna s rohovou vanou.

 

Pokoj č. 52 - Hotel Latrán

Pokoj č. 52

Klimatizovaný podkrovní pokoj s manželskou postelí, pracovním stolem a trámovím ve druhém patře hotelu (s výtahem). Koupelna se sprchovým koutem.

 

Pokoj č. 53 - Hotel Latrán

Pokoj č. 53

Čtyřlůžkový podkrovní pokoj s trámovím ve druhém patře hotelu (s výtahem). Oddělené klimatizované ložnice s manželskými postelemi a pracovními stoly. Koupelna s vanou i sprchovým koutem.

Pokoj č. 54 - Hotel Latrán

Pokoj č. 54

Klimatizovaný dvoulůžkový podkrovní pokoj s trámovím, manželskou postelí a výhledem na historickou ulici Latrán. Koupelna se sprchovým koutem. (Bez výtahu.)

Pokoj č. 55 - Hotel Latrán

Pokoj č. 55

Klimatizovaný dvoulůžkový podkrovní pokoj s trámovím a manželskou postelí. Koupelna se sprchovým koutem. (Bez výtahu.)

Zobrazené plánky pokojů jsou ilustrační.

Aktualizováno ( Úterý, 29 Červenec 2014 13:59 )